AKUMULATORY SAMOCHODOWE       AKUMULATORY ROLNICZE       AKUMULATORY MOTOCYKLOWE AKUMULATORY
wałbrzych, akumulatory OLEJE       SMARY       WYCIERACZKI       PŁYNY EKSPLOATACYJNE       AKCESORIA wałbrzych, ul Długa 3C
Akumulatory na FB


AMIR - AKUMULATORY - WAŁBRZYCH
SKLEP MOTORYZACYJNY
58-309 WAŁBRZYCH
ul. DŁUGA 3 C (obok stacji paliw BP)

W naszym sklepie motoryzacyjnym zakupisz akumulator zarówno ten najtańszy, który będzie ci służył co najmniej dwa lata (tyle ma gwarancji) i może nie potrzebujesz na dłużej bo planujesz sprzedać auto.

Ale posiadamy też w ofercie akumulatory markowe w różnych technologiach. Standardowe, wzmocnione, w technologii ze srebrem (SILVER) oraz EFB czy AGM (często zwane żelowymi). Takie które wytrzymują w każdy mróz i upał. Dadzą sobie radę w samochodzie, który jest bogato wyposażoiny w elektroniczne układy.

Wymiana akumulatora w pojeździe to też nasza specjalność. Przy okazji sprawdzimy układ ładujący w samochodzie jak również układ rozruchowy.

Zakupisz w naszym sklepie oleje silnikowe w pojemnikach firmowych, a także luzem jeżeli dbasz o środowisko i własną kieszeń. Przy wymianie oleju wymienić należy filtr oleju, powietrza i paliwa. Te też zakupisz w naszym sklepie.

Nasz sklep motoryzacyjny znajdujący się w Wałbrzychu ul. Długa 3C (koło stacji paliw BP) oferuje też wycieraczki samochodowe, które chętnie pomożemy zamontować w Twoim samochodzie.

Wycieraczki, kosmetyki, zapachy i inne gadżety dla sibie lub na prezent dla innego miłośnika swojego samochodu.

Płyny eksploatacyjne: do chłodnic, hamulcowe, do spryskiwaczy, szampony.